AUTOMATYKA SYSTEMÓW WENTYLACJI I KLIMATYZACJI

Biorąc pod uwagę to, że wentylacja i klimatyzacja jest jednym z systemów budynku pochłaniających duże ilości energii elektrycznej to skuteczna automatyzacja procesu za pomocą rozwiązań oferowanych przez FRISKO może przynieść duże i odczuwalne oszczędności. W związku z tym nakłady poniesione na automatykę wentylacji i klimatyzacji potrafią szybko się zwrócić.

Oferowane przez FRISKO produkty charakteryzują się wysoką wydajnością oraz elastycznością w konfiguracji. Oferowane sterowniki doskonale sprawdzają się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i dużych przemysłowych instalacjach. Dodatkowym atutem jest autorskie oprogramowanie oraz możliwość przygotowania indywidualnych rozwiązań.

Produkty FRISKO rekomendowane są przez naszych klientów, którzy stosowali  je w różnorodnych projektach.

NIŻSZE KOSZTY ENERGII

System tworzony na potrzeby automatyki wentylacji i klimatyzacji zbudowany na bazie sterowników i pozostałych elementy oferty Frisko wraz z zaimplementowanym specjalistycznym autorskim oprogramowaniem tworzą system, który optymalizuje pracę poszczególnych elemntów tak iż pracują one w najbardziej efektywny sposób. Całość w  wymierny sposób wpływa na uzyskanie dużych oszczędności poboru energii.

INTUICYJNE STEROWANIE

Zastosowanie paneli dotykowych a także oprogramowania pozwala na szybkie wdrożenie w obsługe dla zwykłego użytkonika. Z drugiej strony odpowiednio skonfigurowany układ daje specjalistą dużą ilość informacji oraz możliwości zmiany nastawów poszczególnych elemntów systemu.

KOMPATYBILNOŚĆ

Produkty Frisko przygotowane są do współpracy wieloma dostępnymi na rynku elementami infrastruktury tworzącej systemy wentylacji czy klimatyzacji. Ponadto istniej możliwość przygotowania indywidualnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów.

DO ROZWIĄZAŃ DOMOWYCH JAK I PRZEMYSŁOWYCH

Rozwiązania produkowane przez Frisko mają zastosowania zarówno w rozbudowanych systemach zarządzania klimatem w obiektach o charakterze przemysłowym, jak i w domach jednorodzinnych. W każdym z tych przypadków zastosowanie rozwiązań Frisko pozwala zyskać wysokowydajny system, z gwarancją sprawności, a zarazem oszczędny.

MASZ DODATKOWE PYTANIA?
SZUKASZ DEDYKOWANEGO ROZWIĄZANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ!