KIM JESTEŚMY?

Zakład Elektroniki i Automatyki FRISKO był spółką cywilną założona w dniu 22.07.1992, której właścicielami byli absolwenci Politechniki Wrocławskiej. Firma została przekształcona w 2023 we FRISKO Sp. z o.o.

Pierwszym produktem FRISKO był regulator pogodowy AURA, produkowany w wielu wersjach programowych przez ponad 8 lat.

Swoją obecną pozycję na rynku firma zawdzięcza sterownikom swobodnie programowanym własnej konstrukcji oraz ciągle udoskonalanym narzędziom programowym pakietu AUTOGRAF.

Specjalizujemy się w automatyzacji małych i dużych kotłowni, węzłów cieplnych, obwodów CO i CWU a także układów wentylacji i klimatyzacji.

Dostosowujemy się do zmian i trendów na rynku – ostatnie lata przyniosły nowe konstrukcje opracowane na zamówienie producentów pomp ciepła.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta i inżynierska analiza jego problemów. Efektem są setki struktur programowych na sterowniki swobodnie programowane przygotowanych na indywidualne zamówienie.

Wszystkie sterowniki i regulatory mogą współpracować ze sobą i z programami wizualizacji i zdalnego nadzoru, również w sieciach lokalnych i przez internet.

Stabilna załoga, sprawdzeni dostawcy i kooperanci są gwarancją wysokiej jakości i niezawodności produktów FRISKO.

Potrzebujesz niezawodnej automatyki?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CHĘTNIE POMOŻEMY!